راهنمای برند نورون

همراه هوشمند تحصیلی

علامت تجاری نورون

علامت تجاری “نورون سیستم” شامل کلمات، عبارات، نمادها، آرم و طرح های مرتبط با برند مادر “نورون” بوده و خدماتی است که گروه نورون ارائه می دهد. این راهنما قوانین کلی در مورد استفاده از دارایی های برند ما و نمایش دادن علامت “نورون”، از جمله آرم نورون سیستم را ارائه می دهد. لطفاً از این دستورالعمل به طور مداوم استفاده کنید. همچنین در صورت هرگونه ابهام از بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

شرح و توصیف علامت

تعریف علمی: نورون یا همان یاخته‌ی عصبی به همراه سلول‌های پشتیبانشان اصلی‌ترین اجزای تشکیل دهنده‌ی سیستم عصبی انسان هستند.

تعریف ما:

اگر بدن را یک واحد آموزشی در نظر بگیریم نورون های آن با تشکیل شبکه‌های عصبی نقش شبکه ارتباطی این واحد آموزشی را بازی می‌کنند. در واقع این نورون ها هستند که پیام الکتریکی ایجاد شده توسط محرک را دریافت کرده، به مراکز عصبی می‌رسانند و پاسخ مربوطه را انتقال می‌دهند.

کلمه نورون به فارسی و با طرحی خاص بطوریکه کلمه “نورو” با رنگ طوسی نوشته شده و وسط حرف “و” یک فلش کوچک با رنگ بنفش کشیده شده است و در ادامه حرف “ن” با رنگ بنفش نوشته شده است طبق نمونه.

حقوقی و قانونی

علامت تجاری “نورون” با شماره ثبت ۳۴۳۷۴۵ در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور – ایران، در طبقات بین المللی با مالکیت شرکت ایده پردازان هوشمند آریا به ثبت رسیده است.