نورون

نورون وب

با گسترش روزافزون اینترنت و افزایش کاربردهای آن در در تمامی فعالیت های زندگی روزمره ی انسان‌ها، حضور موثر در این فضا برای فعالین حوزه آموزش و پرورش نیز، امری ضروری محسوب می‌شود. مدارس نیز از این امر مستثنی نیستند. داشتن رسانه‌ای اختصاصی نظیر وب سایت برای مدارس مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه به بررسی این مزایا خواهیم پرداخت.

اولین مزیتی که داشتن وب سایت برای مدرسه دارد، معرفی مدرسه در ابعاد بسیار وسیع به اولیا و دانش و آموزان هست. وب سایت اختصاصی مانند یک بروشور آنلاین می‌تواند محل خوبی برای اطلاع رسانی امکانات، افتخارات و دستاوردهای مدرسه باشد. همچنین شما می‌توانید از این رسانه جهت معرفی کادر آموزشی و مدیریتی توانمند و با دانش خود که قطعا مهم‌‌ترین ویژگی مدرسه شما هست استفاده نمایید. چنین امری باعث می‌گردد که ارتباط بین اولیا و کادر مدرسه به خوبی حفظ شده و سطح رضایتمندی دانش آموزان و اولیا افزایش یابد و در نهایت تمامی مزایایی که مطرح شد باعث مطرح شدن نام مدرسه در سطح منطقه و شهر  و افزایش دانش آموزان ثبت نامی می گردد.

اما بسیاری از مدارس علی رغم دانستن این مزایا به سمت طراحی وب سایت نمی‌روند و از آن اجتناب می‌کنند. زمان بر بودن، هزینه های بالا و چالش ها فنی و تخصصی رایانه ای از جمله دلایلی هست که مدارس را از داشتن وب سایت محروم می کند.

شرکت نورون توانسته است با بهره مندی از توانمندی نیروی فنی و تخصصی خود راه حلی مناسب برای مدارس جهت غلبه بر چالش های مطرح شده را ارائه نماید. شما مدیر مدرسه عزیز به وسیله سایت ساز اختصاصی مدارس که توسط نورون طراحی شده است بسیار راحت، سریع و ارزان بدون داشتن مهارت های ویژه طراحی سایت صاحب وب سایتی بسیار حرفه ای و کامل باشید که ویترینی از مدرسه شما در فضای دیجیتال باشد.

در کلیپ زیر می‌توانید با سایت ساز اختصاصی نورون آشنا شوید.

لینک آپارات: https://www.aparat.com/v/ltX9F

همین حالا از طریق لینک زیر ثبت نام کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و در عرض کمتر از یک ساعت دارای وب سایت شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *