نورون

وب سایت مدرسه

هر چند در سال‌های اخیر با گسترش شبکه‌های اجتماعی در کشور، تقاضا برای ایجاد و بروزرسانی وب‌سایت اختصاصی عملاً کاهش یافته بود اما همچنان وب‌سایت‌های اختصاصی مدارسِ پیشرو، فارغ از فعالیت صفحات شبکه‌های اجتماعی‌شان، کارکرد مهمی در انتقال ارزش‌ها و اعتبار مدارس در میان خانواده‌ها دارد.

ماندگاری وب‌سایت‌ها، امکان مدیریت قالب، جایگاه و حجم محتوای انتقالی به بازدیدکننده در زمان بازدید از وب‌سایت، امکانات متنوع مانند پیش‌ثبت‌نام و مهم‌تر از همه حضور در نتایج موتورهای جستجو در فضای وب از مهم‌ترین نکاتی است که باعث می‌شود ما همچنان ایجاد یک وب‌سایت اختصاصی را به مدارس پیشنهاد دهیم.

برخی از مدارس برای ارتباط بیشتر با دانش‌آموزان، اولیا، معلمان و به طور کلی برای ایجاد و مدیریت تصویری که جامعه از آنها دارد، وب سایت اختصاصی خود را راه‌اندازی می‌کنند تا با معرفی دستاوردها، کادر آموزشی، اعلام برنامۀ فعالیت‌های فوق‌برنامه و انتشار اخبار و عکس‌هایشان، توجه بیشتری را به خود جلب کنند.
گروه تخصصی وب‌سایت مدارس در نورون با آگاهی از نیازهای یک واحد آموزشی از زمانی که شما برای راه‌اندازی وب سایت اختصاصی مدرسۀ خود احساس نیاز کنید تا راه‌اندازی کامل آن در کنار شماست و با با طراحی پنل مدیریتی ساده، امکان طراحی و معرفی واحد آموزشی بدون نیاز به برنامه نویسی و تنها با ورود محتوا را برایتان فراهم نموده است.
این وب سایت ها برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی شده تا کاربران با جستجوی نام‌تان یا کلمات خاصی که مرتبط با نام و فعالیتان در گوگل به وب سایت شما هدایت شوند. همچنین با توجه به این که افراد از گوشی‌ها و لپتاپ‌های متفاوتی استفاده می‌کنند وب‌سایت شما با تمامی مرورگرها و دستگاه ها همخوانی خواهد داشت.