نورون سیستم

درباره ما

آغاز یک راه…

در مهرماه 95 پس از دزدیده شدن یک دانش آموز در شهر تهران و اتفاقات ناگواری که در پی آن افتاد، تاسف افراد بسیاری را در پی داشت. اما ما به دنبال راه حل گشتیم تا جلوی چنین اتفاقاتی را بگیریم، بنیان این تیم با ترکیب کیارش یزدان فر، محمد صادق و سید محسن حسینی تشکیل و با انجام  تحقیقات بازار  متوجه شدیم که نقصان ها زیادی در قسمت های مختلف حوزه آموزش و پرورش دانش آموزی وجود دارد.

ما میخواهیم نویدبخش یک انقلاب هوشمند آموزشی باشیم تا بتوانیم به توسعه پایدار کشور که یکی از ارکان اساسی آن حوزه آموزش و پرورش می باشد کمک کنیم. ما بر این باوریم که با تغییر دنیای امروز، نیازها و رفتار جامعه همچون دیگر حوزه ها، در این حوزه نیز تغییر پیدا کرده، و به دنبال پرچمداری این رکن اساسی جامعه می باشیم.

با تحلیل نتایج تحقیقات بازار و توجیه پذیر بودن فعالیت در این زمینه؛ فعالیت رسمی با هویت حقوقی، با نام شرکت ایده پردازان هوشمند آریا- با مسئولیت محدود از 17 خرداد سال 96 آغاز گردید. با تکیه بر دانش و ایجاد یک هویت ملموس این شرکت با برند “نورون” و با حضور در رویدادها،  همایش ها و نمایشگاه های بین المللی، خود را به بازار و رقبا معرفی نمود.  اولین محصول این شرکت با نام “نورون سیستم” که یک راهکار پیشرفته و یکپارچه برای مدارس می باشد در مهر ماه سال 96 پیاده سازی و در دسترس کاربران مدارس قرار گرفت.